Arşiv

“Hayırlı olsun” ziyareti

HÜYÜK – Doğan, ziyarette, Başkan Şahin’e ve yeniden seçilen Ziraat Odasının tüm meclis üyelerine görevlerinde başarılar dilerken, Hüyük’te tarımın gelişmesi noktasında atılacak tüm ortak adımlara hazır olduklarını söyledi.     ..

“Hayırlı olsun” ziyareti

HÜYÜK – Doğan, ziyarette, Başkan Şahin’e ve yeniden seçilen Ziraat Odasının tüm meclis üyelerine görevlerinde başarılar dilerken, Hüyük’te tarımın gelişmesi noktasında atılacak tüm ortak adımlara hazır olduklarını söyledi.
      Doğan, ilçede tarımın geliştiğini dile getirerek, “Bizler bu noktada tarımın gelişmesi ve ilerlemesi için çalışıyoruz. Gerek eğitimler yaparak gerekse devlet desteklemelerinden faydalanılması noktasında çalışmalarımızı süreceğiz. Tabi bu çalışmalarımız Ziraat Odamızla birlikte yapacağız.
        Devletin üreticimize sunduğu imkanları anlatmamız ve bundan yararlanılması noktasında sizlerle çalışmak bizler için önemli. Hüyük için ortak çalışmalar yapmaya devam edeceğiz” dedi.
        Ziyarette Hüyük’te 2015 yılında yapılması planlanan Avrupa Birliği proje çalışmaları ve tarımın gelişmesi noktasında atılacak adımlar konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL