Arşiv

Ağrıs ve Sarı’dan Bir Başarı Daha

      25-26 Kasım tarihleri arasında Antalya’nın Belek ilçesinde Avrupa Tekvando Birliği tarafından düzenlenen Avrupa Kulüpler Şampiyonası’nda Zeliha Ağrıs, şampiyon olarak altın madalya kazanırken, Yunus Sarı üçüncü olarak bronz..

Ağrıs ve Sarı’dan Bir Başarı Daha

      25-26 Kasım tarihleri arasında Antalya’nın Belek ilçesinde Avrupa Tekvando Birliği tarafından düzenlenen Avrupa Kulüpler Şampiyonası’nda Zeliha Ağrıs, şampiyon olarak altın madalya kazanırken, Yunus Sarı üçüncü olarak bronz madalya kazandı.

       Avrupa Kulüpler Şampiyonası’nda 59 kiloda İspanyol rakibini yenen Beyşehirli milli tekvandocu Zeliha Ağrıs, birinci olarak, altın madalyanın sahibi oldu. Erkekler 87 kiloda üçüncü olan milli tekvandocu Yunus Sarı ise, bronz madalya kazandı

      Beyşehir Belediyespor Antrenörü Nafiz Çakır ise, Her iki sporcumuzu da elde ettiği derecelerinden ötürü kutluyorum” dedi.         

      Antrenör Çakır ayrıca, 28-30 Kasım tarihleri arasında Antalya’da yapılacak olan Uluslararası Turkish Open Turnuvasına Beyşehirli milli sporcularımızdan Ali Sarı, Yunus Sarı, Talha Sarı, Samet Gümüşel, Mustafa Güler, Zeliha Ağrıs ve Fatma Nur Canan’ın katılacağını bu sporculardan derece beklediğini ifade etti 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL