Arşiv

Ak Masa Hizmete Girdi.

         BEYŞEHİR-İlçe halkının sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla kurulan ‘Ak Masa’nın açılışında konuşan Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, halkın dilek, istek ve şikayetlerini kayıt altına almak ve ilgili..

Ak Masa Hizmete Girdi.

         BEYŞEHİR-İlçe halkının sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla kurulan ‘Ak Masa’nın açılışında konuşan Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, halkın dilek, istek ve şikayetlerini kayıt altına almak ve ilgili birimlere aktarmak için kurulan ‘Ak Masa’ sayesinde belediye ile vatandaş arasındaki bağı güçlendirmeyi amaçladıklarını söyledi.
         Belediye hizmet binası zemin katında hizmet verecek olan Ak Masa’nın açılışına İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Belediye Başkanı Murat Özaltun, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Bayıdır, İlçe Müftüsü Hüseyin Erdoğan, Belediye Başkan Yardımcıları Halim Gümüşel, Kamil Kahraman Göksu, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Gündüz, Ak Parti İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, belediye meclis üyeleri, belediye birim amirleri ve vatandaşlar katıldı.
         Beyşehirlilerin dilek, istek ve şikâyetlerini yüz yüze veya 153 numaralı telefondan ya da e-mail yolu ile aktarabildiği Ak Masa, vatandaşların taleplerini ilgili birimlere aktararak sorunların sonuçlanmasında önemli bir rol üstlenecek ve kısa zamanda sorunların çözümünü sağlayacak.
         Ak Masa’nın vatandaşın sorunlarını dinledikten ve ilgili birimlere aktardıktan sonraki her aşamasını yine vatandaşla paylaşacağını ifade eden Başkan Murat Özaltun, “Seçim beyannamemizde yer alan Ak Masa projemizi hayata geçirerek bugün hizmete başlatıyoruz. 1 erkek, 1 bayan arkadaşımızla hizmet vereceğimiz Ak Masa Konya’da merkez ilçeler dışında kalan 28 ilçe içerinde bir ilk olacak; yine ilk olmanın onurunu yaşıyoruz. Emeği geçen bütün mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyor, Beyşehirimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL