Arşiv

AK Parti’de Birlik Mesajı

BEYŞEHİR – Bayramlaşmada konuşan AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, birlik beraberlik mesajları verirken, teşkilattaki son bütünleşmeyi örnek gösterdi, “Bugün ben burada bir ailenin, bir bütünlüğün fotoğrafını görüyorum.Bu fotoğrafı görmekten..

AK Parti’de Birlik Mesajı

BEYŞEHİR – Bayramlaşmada konuşan AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, birlik beraberlik mesajları verirken, teşkilattaki son bütünleşmeyi örnek gösterdi, “Bugün ben burada bir ailenin, bir bütünlüğün fotoğrafını görüyorum.Bu fotoğrafı görmekten de son derece mutluyum.Hakikaten tam bir bütünlük fotoğrafı bugün,inşallah bu fotoğrafın devam etmesi Beyşehir’de başarılarımızın artmasının anahtarıdır diye düşünüyorum.Çünkü bunu yapmamamız için hiçbir neden yok, biz burada beraberiz Beyşehir’in yükselmesi,hepimizin yükselmesidir, bunu herhalde son seçimde çok net gördük, fark ettik.”dedi.
     AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı’nda düzenlenen bayramlaşma programına AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, AK Parti’nin 24.dönem Konya milletvekilleri Mustafa Akış ve Gülay Samancı, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, eski ilçe belediye başkanları, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol, kadın ve gençlik kolları yöneticileri, meclis üyeleri ve partililer katıldı.

“ASLINDA KENDİLERİ DERS ALDI…”

        Bayramlaşmada konuşan AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Beyşehirliler’in ve parti mensuplarının bayramını kutladı.Bayramlaşma programında konuşan AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, milletvekili genel seçimlerinde ‘AK Parti’ye bir ders verelim’ diyenlerin aslında kendilerinin ders aldığını söyledi. Bunun Türkiye geneli için geçerli olduğunu belirten Babaoğlu, “İşte çeşitli nedenlerle ‘şöyle oldu, böyle oldu’ diye kızanlar, küsenler, ‘ya bir ders verelim, oy vermeye gitmeyelim’ diyenler aslında şu seçim sonrası çıkan durumu görünce AK Parti’nin Türkiye için ne kadar önemli bir parti olduğunu, Sayın Cumhurbaşkanımızın kurduğu ve bu aşamaya getirdiği bu büyük davanın Türkiye’nin geleceği için sadece Türkiye’nin de değil, çevresinin de geleceği için ne kadar önemli bir dava partisi olduğunu herkes anlayınca elimizdeki değeri, AK Parti’nin değerini herkes anladı”dedi.
        Kendisinin genel seçim sonrasında  bu fotoğrafı gördüğünü dile getiren Babaoğlu, hükümetin yürüttüğü koalisyon çalışmalarına da değindi. Partisinin bu çalışmaları Başbakan Davutoğlu liderliğinde devam ettirdiğini anlatan Babaoğlu, şunları kaydetti: “Olumlu, hakkaniyetli koalisyon kurulursa, bu partinin liderine, cumhurbaşkanımıza saygı, sevgi çerçevesi içerisinde,AK Parti’nin ilkelerine, bu millete verdiği değere, saygı, sevgi çerçevesi içerisinde bir koalisyon kurulursa ve muhalefet bu anlayışa gelirse, ‘hayhay’ devam eder ama, biz olmazsa da tekrar milletimize döneriz inşallah.”

“AK PARTİ MİLLETİN DUASIYLA BU NOKTALARA GELDİ”

         AK Parti 24.Dönem Konya Milletvekili Mustafa Akış ise, konuşmasında, AK Parti’nin arkasına hiçbir vesayeti ve gücü almadan sadece milletin duası ve desteğiyle bu noktalara kadar geldiğini vurgulayarak, “Ve 13 yıldır da bu millete hizmet ediyor. Son seçimlerde azımsanmayacak, bir kenara atılamayacak yine Türk siyasi hayatında önemli bir başarıyı elde ettik, ama daha önceki seçimlere nazaran oylarımız düştü, şimdi bize düşen bunun sebeplerini araştırmak ve nedenleri üzerine gitmek, hatalarımızı telafi etmektir”dedi.

“ÇIKARMAMIZ GEREKEN DERSLER VAR”

        AK Parti 24.Konya Milletvekili Gülay Samancı da, 7 Haziran genel seçimlerinde ortaya çıkan tablo doğrultusunda milletin iradesine saygı duymak zorunda olduklarını dile getirerek, “Bizim de demek ki, üzerimize düşen bazı vazife ve sorumluluklarımız var ve bizim de algılamamız gereken, çıkarmamız gereken dersler olduğunu seçmen bize bir kez daha söylemiş oldu.”dedi.

“FESTİVALDE TÜRK YILDIZLARI GÖSTERİ YAPACAK”

          Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da konuşmasında, Beyşehirliler’in ve partililerin bayramını tebrik etti. Beyşehir’de devam eden proje ve çalışmalarla ilgili de bilgiler aktaran Özaltun, Beyşehir’in en büyük eksikliklerinden birisi olan kültür merkezi projesi için ihaleye çıkmak üzere olduklarını, Konya yolu üzerindeki at çiftliği mevkisinde inşa edilecek kültür merkezinin bin kişi kapasiteli olarak yapılacağını söyledi. Özaltun, Beyşehir’de Gençlik ve Spor Bakanlığı yatırımı olan yarı olimpik yüzme havuzunun da yine Konya yolu üzerindeki hindi çiftliği mevkisinde yapımının planlandığını, bu havuzun bu bölgede inşa edilmesi için Belediye olarak talep edilen ulaşım, su ve kanalizasyon sorunu olmadığına ilişkin taahhüdü bakanlığa verdikten sonra  ihalesinin yapılarak çalışmalara başlanacağını müjdeledi. 20-29 Ağustos tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan Beyşehir Göl Festivali’nin içeriği ile ilgili de bazı bilgiler veren Özaltun, festival bünyesinde bu yıl göl üzerinde Türk yıldızlarının ikinci kez gösterilere imza atacağını ve bazı ünlü sanatçıların konser programlarının olacağını söyledi.

“AK PARTİ OLMADAN ÇÖZÜM MÜMKÜN DEĞİL”

        AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol da, konuşmasında seçim sonuçlarını değerlendirdi.Sonuçların istedikleri gibi olmadığını dile getiren Şenol,”Önümüzdeki dönem koalisyon olur ya da olmaz,koalisyon olursa, gerekeni yaparız,olmazsa da seçime gider,gene milletimiz gereğini yapar.”dedi.Şenol, ortaya çıkan tabloda AK Parti olmadan hiçbir sonuç alınamadığını da belirterek, “AK Parti olmadan hiçbir çözüm de sözkonusu değil, ama milletimiz böyle bir karar vermiş, biz milletimizin verdiği karara saygılıyız.Ve sonuç ne olursa olsun biz teşkilat olarak gerekli çalışmayı yapacağız.”diye konuştu.
        Konuşmaların ardından Milletvekili Babaoğlu ve partililer, programa katılanlarla tek tek bayramlaştı.
        AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu ve beraberindekiler, Beyşehir’den sonra Hüyük ve Derebucak ilçelerindeki partisinin bayramlaşma programlarına da katıldı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL