Arşiv

Ak Parti’den Mahalle Gezisi

BEYŞEHİR – Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol yazılı bir basın açıklamasında bulundu.          Şenol açıklamasında: Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz programlarımıza; AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez, AK..

Ak Parti’den Mahalle Gezisi

BEYŞEHİR – Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol yazılı bir basın açıklamasında bulundu.
          Şenol açıklamasında: Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz programlarımıza; AK Parti Konya Milletvekili Hüseyin Üzülmez, AK Parti Konya İl Yönetim Kurulu Üyesi Beyşehir Koordinatörü Levent Babayiğit, Ak Parti Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti Beyşehir Kadın Kolları Başkanı Semra Acır, AK Parti Beyşehir Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Saygılı, AK Parti Beyşehir İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri ve mahalle temsilcilerimiz katıldılar.
         AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı 42. Danışma Meclis Toplantısında parti içi değerlendirmelerimizi yaptık. Verimli geçen toplantımız sonrasında bazı mahallerimize ziyaretler gerçekleştirdik.
          AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı olarak sadece seçimler öncesi değil her zaman hemşerilerimizin yanında oluyoruz. Belediye Başkanımız Murat Özaltun’un düzenli olarak gerçekleştirdiği mahalle toplantılarına ek olarak milletvekillerimiz ve teşkilat üyelerimizde mahallelerimizi ziyaret ederek onlarla birebir istişarelerde bulunuyorlar. 
          “Yeni Türkiye Yolunda”  hemşerimiz, Genel Başkanımız ve Başbakanımız Sayın Ahmet DAVUTOĞLU ile birlikte, “Yeni Türkiye”nin inşası için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. 7 Haziran Genel Seçimleri öncesinde teşkilat olarak tüm hazırlıklarımızı yapıyoruz. Teşkilatımızın tüm birimleri 7 Haziran akşamı Beyşehir’den hemşerimiz Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’na ve partimize en iyi ve en yüksek desteği sağlamak için çalışmaya devam ediyor.
          Şenol açıklamanın sonunda; hafta sonunda gerçekleştirdiğimiz programlarımıza katılan Başta Milletvekilimiz Hüseyin Üzülmez olmak üzere, tüm teşkilat mensubu arkadaşlarımıza teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL