Arşiv

Akış’dan İmam Hatip Ortaokuluna ziyaret

Beyşehir – Akış’a, ziyaretinde, Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Mehmet Bayındır, AK Parti..

Akış’dan İmam Hatip Ortaokuluna ziyaret

Beyşehir – Akış’a, ziyaretinde, Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürü Mehmet Bayındır, AK Parti İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, KOSKİ Beyşehir Sorumlusu Ali Özdemir,belediye başkan yardımcıları, bazı belediye meclis üyeleri ile milli eğitim şube ve okul müdürleri eşlik etti.
        Akış, beraberindekilerle okul ve sınıflarda incelemelerde bulunurken, öğrencilerle birlikte yemekhanede yemek yedi, sohbet etti. Akış, daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle bir araya gelerek isteklerinin olup olmadığını sordu. Akış,öğretmenlere hitaben yaptığı konuşmada, “Buradan çok güzel çocuklar yetişecek”derken, imam hatipleri önemsedikleri gibi tüm okulları da önemsediklerini vurguladı. Akış, Beyşehir’de eğitimin kalitesini artırmak için Beyşehir Kaymakamlığı, Belediye Başkanlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü kurumlarıyla hep birlikte gayret gösterdiklerini kaydetti. 
        Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük ise, Beyşehir’in eğitim altyapısı yönünden Türkiye’nin önde gelen ilçelerinden olduğunu söyledi. Bu potansiyeli daha iyi noktalara götürmek niyetinde olduklarını söyledi.
        Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da, konuşmasında, Türkiye’de artık devlet okullarının da özel okul statüsüne kavuşmaya başladığını görmenin kendilerini gururlandırdığını söyledi.  

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL