Arşiv

Arkadaşını vuran zanlı tutuklandı

BEYŞEHİR-Beyşehir ilçesinde bir minibüste alacak meselesi yüzünden tartıştığı arkadaşını 5 yerinden vurduğu iddia edilen zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.  İzmir merkezli bir dernek adına bağış toplamak için geldikleri Beyşehir’de ilçeye bağlı..

Arkadaşını vuran zanlı tutuklandı

BEYŞEHİR-Beyşehir ilçesinde bir minibüste alacak meselesi yüzünden tartıştığı arkadaşını 5 yerinden vurduğu iddia edilen zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 

İzmir merkezli bir dernek adına bağış toplamak için geldikleri Beyşehir’de ilçeye bağlı Üzümlü beldesi yakınlarındaki tali yolda minibüs içerisinde alacak meselesi yüzünden tartıştığı arkadaşı Erol A.’yı ruhsatsız tabanca ile önce 2 el ateş ederek vuran, silahtaki tutukluğu giderdikten sonra da ateş etmeye devam ederek arkadaşını vücudunun 5 yerinden yaralayan Yusuf A. yakalanmıştı. Yaralı şahıs olayın yaşandığı minibüsle getirildiği Beyşehir Devlet Hastanesi’nde yapılan ilk müdahalenin ardından hayati tehlike kaydıyla Konya’ya sevk edilmişti. İlçe Jandarma Komutanlığı’ndaki işlemlerinin tamamlanmasının ardından “adam öldürmeye teşebbüs” suçlamasıyla Beyşehir Adliyesi’ne sevk edilen Yusuf A., çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL