Arşiv

Aydın güven tazeledi

         BEYŞEHİR – Beyşehir Şoförler, Otomobilciler ve Nakliyeciler Odası’nda yapılan olağan genel kurulda başkanlığa yeniden Faruk Aydın seçildi. Oda salonunda yapılan kongrede mevcut başkan Faruk Aydın ise..

Aydın güven tazeledi

         BEYŞEHİR – Beyşehir Şoförler, Otomobilciler ve Nakliyeciler Odası’nda yapılan olağan genel kurulda başkanlığa yeniden Faruk Aydın seçildi. Oda salonunda yapılan kongrede mevcut başkan Faruk Aydın ise Bahattin Kırcan isimleri yönetim kurulu başkanı olarak seçilebilmek için yarış verdi.
        Genel kurulda, yapılan konuşmaların ardından gerçekleştirilen seçimler sonrasında sandıklar açıldı, oy tasnifi gerçekleştirildi. 271 üyenin oy kullandığı seçimde 269 oy geçerli, 2’si geçersiz sayıldı. Seçimlere başkan olarak giren Faruk Aydın 173 üyenin oyunu alarak güven tazelerken, Bahattin Kırcan 96 oyda aldı.
         Beyşehir Şoförler, Otomobilciler ve Nakliyeciler Odası’nda yeniden başkanlığa seçilen Faruk Aydın, 1999 yılından bu yana odada başkanlık görevini ifa ettiğini belirterek, üyelerine kendisine bir kez daha gösterdiği teveccühten dolayı teşekkür etti.
         Beyşehir’de 11 yıl Taşıcıyıcılar Kooperatifi Başkanlığı görevi de yapan Bahattin Kırcan ise, girdikleri yarışın bir bayrak yarışı olduğunu belirterek, “Kısmette bu yarışa da girmek varmış. Çok iddiamız yok ama aday olduk.”diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL