Arşiv

Babaoğlu “Tüm oylara talibiz”

BEYŞEHİR – AK Parti Konya Milletvekili 7.sıra adayı hemşehrimiz Prof.Dr.Mehmet Babaoğlu, 7 Haziran’da yapılacak seçimlerde bölge olarak tüm oylara talip olduklarını belirtti.        Babaoğlu, Eşrefoğlu Camii’nde kılınan namazın..

Babaoğlu “Tüm oylara talibiz”

BEYŞEHİR – AK Parti Konya Milletvekili 7.sıra adayı hemşehrimiz Prof.Dr.Mehmet Babaoğlu, 7 Haziran’da yapılacak seçimlerde bölge olarak tüm oylara talip olduklarını belirtti.
        Babaoğlu, Eşrefoğlu Camii’nde kılınan namazın ardından çıkışta Beyşehirli vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Babaoğlu, 13 yıldır sahada olduğunu vurgulayarak, “İnşallah sahada ayak basmadık yer, çalmadık kapı ve sıkmadık el bırakmayacağız”dedi.
        AK Parti’nin milletvekili aday adayı iken Başbakan Davutoğlu’nun teveccüh göstermesi sonucu aday listesinde yer aldıklarını vurgulayan Babaoğlu, “Beyşehir bizim ilçemiz, biz Derebucak’ıyla, Hüyük’üyle, Beyşehir’iyle hep beraberiz. Göl havzası olarak beraberiz.”dedi.
        Amaçlarının ve sevdalarının tüm ülkenin ve bölgenin kalkınması olduğunu dile getiren Babaoğlu, Beyşehir özelinde ise  ilçenin ve bu civarın güzelleşmesi ve kalkınması, Türkiye’nin en önemli güzide yerleri arasına girmesi olduğunu belirterek, şunları söyledi: “Mehmet Babaoğlu olarak da biz zaten 20-25 yıldır bu bölgeye ve ilçemize hizmet vermekteyiz. Gölle ilgili yapılan çalışmalar, hep beraber yaptığımız çalışmalar, bundan sonra Beyşehir’in diğer konularıyla ilgili çalışmalarla da inşallah Beyşehir çok güzel bir noktalara gelecek. Şu ana kadar çalışma yapan vekillerimiz Mustafa Akış ve Gülay Samancı hanımefendiye de gerçekten çok hizmetleri geçti. Onlara da çok teşekkür ediyoruz.
          Dönem, hep beraber olma dönemidir. Ve şunu da söylemek istiyorum; biz aslında bu seçim 2015 seçimleri herhangi bir seçim değil, 800 yıllık tarihimizde Eşrefoğlu Beyliği’nden bu yana yaptığımız en önemli seçimdir. Biz başbakan seçen bir il ve başbakan seçen bir Beyşehir olacağız. Dolayısıyla bu fırsatı iyi değerlendirip başbakanımızı en yüksek oyla seçmeliyiz. Burada tüm partiler aynı derecede düşünmeli. Bu, hem bir Beyşehir’in sevdası konusudur, hem Konya’nın konusudur. Konya bir başbakan seçiyor, dolayısıyla etrafında kenetlenmemiz lazım. İnşallah sahada ayak basmadık yer bırakmayacağız, her kapıyı çalışacağız, her eli sıkacağız. Herkese şimdiden teşekkür ediyorum. Belediye başkanımız, ilçe başkanımız ve teşkilatımızla hep beraber çok güzel bir kampanya dönemi geçireceğiz. Tüm oylara talibiz.”dedi.
         Babaoğlu’na Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Şenol ve partililer de eşlik etti. Babaoğlu, daha sonra ilçe teşkilatında partililerle bir araya geldi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL