ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Bakan Albayrak’a Beyşehir’e Doğalgaz Talebi

BEYŞEHİR – Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, Konya’yı ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’tan ilçeye doğalgaz gelmesi talebinde bulunduklarını söyledi. Özaltun, yaptığı açıklamada, Beyşehir ilçesinin doğalgaza..

Bakan Albayrak’a Beyşehir’e Doğalgaz Talebi

BEYŞEHİR – Beyşehir İlçe Belediye Başkanı Murat Özaltun, Konya’yı ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’tan ilçeye doğalgaz gelmesi talebinde bulunduklarını söyledi.

Özaltun, yaptığı açıklamada, Beyşehir ilçesinin doğalgaza kavuşması için yoğun  çaba gösterdiklerini söyledi. Özaltun, AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu ile birlikte dün Konya’yı ziyaret eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’la bir araya gelerek, Beyşehir’in yıllardır özlemle beklediği doğalgaz konusundaki beklentilerini dile getirdiklerini, bu konuda destek ve katkı beklediklerini söyledi.

Milletvekili Babaoğlu ile birlikte ilçenin doğalgaza kavuşması noktasında göreve geldikleri günden bu yana yoğun bir çaba içerisinde olduklarını aktaran Özaltun, “Doğalgaz konusundaki ilçemiz halkının beklentilerini bu konuda en yetkili isim olan Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sayın Albayrak’a da ilettik. İnşallah, bu konuda zaman içerisinde güzel haberler vermeyi umut ediyoruz” diye konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL