Arşiv

Başkan Özaltun’dan Yeni Eğitim Yılı Mesajı

BEYŞEHİR – Mesajında eğitime yapılan her türlü desteğe, her zaman hazır olduklarını ifade eden Başkan Özaltun, “Çocuklarımıza iyi bir eğitim imkanı sağlarsak, iyi şeyler öğretebilirsek geleceğimiz de o kadar aydınlık  olacaktır…

Başkan Özaltun’dan Yeni Eğitim Yılı Mesajı

BEYŞEHİR – Mesajında eğitime yapılan her türlü desteğe, her zaman hazır olduklarını ifade eden Başkan Özaltun, “Çocuklarımıza iyi bir eğitim imkanı sağlarsak, iyi şeyler öğretebilirsek geleceğimiz de o kadar aydınlık  olacaktır. İlk defa okul sıralarına oturacak ve bu sene eğitim öğretim hayatından mezun olup üniversite yaşamına atılacak öğrencilerimizin hepsine güveniyoruz. Sizler bizim de ülkemizin de geleceğisiniz. Ülkemiz sizlerin başarılarıyla aydınlık bir geleceğe sahip olacak” dedi.
        Geleceğin sağlam temeller üzerinde kurulmasının ve yarınlara güvenle bakılmasının ön koşulunun, çocukların eğitim seviyesini yükseltmek olduğunu belirten Başkan Özaltun, “Çocuklarımız kendine güvenen, eleştirel düşünebilen ve sorgulayan kişiler olarak yetiştirilmelidir. Bu nedenle eğitim öğretimde  hızlı bir değişim ve gelişim süreci yaşayan Beyşehir’de eğitim standartlarının hızla yükselmesi ve çocuklarımızın toplumumuza faydalı insanlar olarak yetişmeleri en büyük hedefimiz ve arzumuzdur.” ifadelerini kullandı. Beyşehir Belediyesi’nin  eğitime verdiği desteğin bundan böyle de her zaman artarak devam edeceğini kaydeden Özaltun, mesajını şöyle tamamladı: “2015-2016 Eğitim-Öğretim yılında çocuklarımızın bilgili, kendine güvenen, düşünen, araştıran ve dünyaya açık insanlar olarak yetişmelerini diliyor, yeni eğitim-öğretim yılının öğretmenlerimize, öğrencilerimize, tüm eğitim camiasına başarılar ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL