Arşiv

Başkan Özaltun’un Mevlid Kandili mesajı

BEYŞEHİR – Başkan Özaltun, Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerini kutlarken, O’nun yaşantısı ve ahlakının da örnek alınması gerektiğini belirtti.         Özaltun,  mesajında şu cümlelere  yer verdi: “Alemlere rahmet olarak gönderilen;..

Başkan Özaltun’un Mevlid Kandili mesajı

BEYŞEHİR – Başkan Özaltun, Peygamber Efendimizin dünyaya teşriflerini kutlarken, O’nun yaşantısı ve ahlakının da örnek alınması gerektiğini belirtti.
         Özaltun,  mesajında şu cümlelere  yer verdi: “Alemlere rahmet olarak gönderilen; tüm insanlığa merhametin, şefkatin, iyiliğin, birlik beraberliğin, bağışlayıcılığın, adaletin, yardımlaşmanın ve daha birçok davranışın en güzel örneklerini gösteren sevgili Peygamberimizin ahlakıyla ahlaklanmak hem dünyamızın hem de ahretimizin imarı olacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle sevgili Peygamberimizin dünyayı şereflendirmesinin yıldönümü olan Mevlid Kandili’nin insanlığa barış ve huzur getirmesini, sevgili Peygamberimizi daha iyi tanımamıza vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz eder, tüm hemşerilerimin, milletimizin ve İslâm aleminin Mevlid Kandili’ni tebrik ederim.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL