Arşiv

Başkan Özaltun Öğretmenleri Unutmadı

BEYŞEHİR – Özaltun, Öğretmenler Günü dolayısıyla ziyaret ettiği eğitim kurumlarında öğretmenlere, kendi isimlerinin yazılı olduğu birer not defteri hediye etti.       İçerişehir Mahallesi’ndeki Beyşehir İmam Hatip Ortaokulu’nda öğretmenler odasında..

Başkan Özaltun Öğretmenleri Unutmadı

BEYŞEHİR – Özaltun, Öğretmenler Günü dolayısıyla ziyaret ettiği eğitim kurumlarında öğretmenlere, kendi isimlerinin yazılı olduğu birer not defteri hediye etti.
       İçerişehir Mahallesi’ndeki Beyşehir İmam Hatip Ortaokulu’nda öğretmenler odasında birararaya geldiği eğitim camiası mensuplarının gününü kutlayan ve sohbet eden Özaltun, taleplerini dinlemeyi de ihmal etmedi.
        Beyşehir Belediyesi olarak eğitim camiasına ayrı bir önem verdiklerini her zaman ve her platformda sürekli dile getirdiğini hatırlatan Özaltun, yarının büyükleri olan çocukların gelecekte bu ülkeyi yöneten insanlar olacağını vurgulayarak, “Çocuklarımızın daha sağlıklı, daha temiz, daha güzel ortamlarda eğitim alabilmesi anlamında sadece Beyşehir merkez değil, dış mahallelerimizdeki eğitim kurumlarımızda da Belediye olarak gelen talepler doğrultusunda çeşitli çalışmalar yürütüyoruz. Çocuklarımız bizim önceliğimiz, o yüzden eğitim gördükleri okullardaki sahalar ve sosyal aktiviteler içerisinde olmalarına büyük önem veriyoruz. Çocuklarımız derslerine daha zinde zaman ayırabilsinler diye. İşte okullarımızın yanlarına çok amaçlı spor sahaları da yapıyoruz. Bu okulumuzun hemen yanıbaşına yaptığımız gibi. Bu anlamda, öğretmenlerimizin gününü kutluyor, hepinizin emeğine sağlık diyorum. Zor ve fedakarca bir görevi ve mesleği icra ediyorsunuz. Allah hepinizin yardımcısı olsun. Dolayısıyla bundan sonraki süreçte de hep beraber, birlik beraberlik çerçevesinde bizlere düşen ne varsa eğitim camiamıza katkı vermeye, imkanlarımızı sonuna kadar açmaya devam edeceğiz.”diye konuştu.
        Özaltun, konuşmasının ardından okul idarecilerine ve öğretmenlerine kendi isimlerinin özel olarak yazdırıldığı  kapağında “Konya’nın denizi, Akdeniz’in yaylası Beyşehir” yazılı, tarihi Taşköprü ve Eşrefoğlu Camisi fotoğraflarının yer aldığı birer not defteri hediye etti.
        Okul Müdürü Hasan Ünal, Başkan Özaltun’a yaptığı ziyaret ve hediye takdimlerinden dolayı teşekkür etti. Özaltun’a okuldan ayrılışı esnasında öğrenciler de yoğun sevgi gösterisinde bulundu. Özaltun, öğrencilerin taleplerini geri çevirmeyerek okul bahçesinde toplu fotoğraflar çektirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL