Arşiv

Başkan Özaltun Pazar Esnaflarını Ziyaret Etti

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Pazar yeri ve balık hali esnafını ziyaret etti. Başkan Özaltun, kendisine eşlik eden Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel ile birlikte Hal İçi’ndeki Pazar yerini ziyaret etti…

Başkan Özaltun Pazar Esnaflarını Ziyaret Etti

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Pazar yeri ve balık hali esnafını ziyaret etti.

Başkan Özaltun, kendisine eşlik eden Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel ile birlikte Hal İçi’ndeki Pazar yerini ziyaret etti.

Burada satıcılarla sohbet eden ve taleplerini dinleyen Özaltun, Pazar alışverişine çıkan vatandaşlarla da bir araya geldi. Vatandaşlardan gelen istekleri de not ettiren Özaltun, buradaki balık halinde faaliyet gösteren esnafı da ziyaret etti.

Balık hali esnafının işlerini soran Özaltun, Beyşehir’de sık sık bu tür esnaf ziyareti yapmaya büyük özen gösterdiklerini belirterek, “Hem esnafımızla, hem de vatandaşlarımızla bu tür gezi ve ziyaretlerimizde bir araya gelerek, hısbıhal ediyoruz. Varsa istek ve taleplerini bizzat kendi ağızlarından dinleyerek ilgili birimlerimize gerekli talimatlarımızı veriyoruz. Halkımızın içerisinde onlarla sürekli istişare halinde olmanın hizmet üretme noktasındaki artılarını da bizzat görüyoruz. Vatandaşlarımızın ve esnafımızın Belediye hizmetlerinden  memnuniyetini dile getirmesi de bizleri ayrıca memnun ediyor.”diye konuştu.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL