Arşiv

Belediye Başkanından Muhtarlara Jest

BEYŞEHİR – Onurlarına verilen yemekte, muhtarlara eşleriyle birlikte fotoğraflarının yer aldığı “nice yıllara” yazılı birer yastık ile eşlerine başörtüsü hediye eden Başkan Özaltun, yaptığı konuşmada, eşlerine hitab etti. Belediye başkanı olarak..

Belediye Başkanından Muhtarlara Jest

BEYŞEHİR – Onurlarına verilen yemekte, muhtarlara eşleriyle birlikte fotoğraflarının yer aldığı “nice yıllara” yazılı birer yastık ile eşlerine başörtüsü hediye eden Başkan Özaltun, yaptığı konuşmada, eşlerine hitab etti. Belediye başkanı olarak kendilerinin de seçilen kişiler olduklarını ifade eden Özaltun, “Nasıl ki, sizler mahallenin muhtarlarının eşlerisiniz, biz de Beyşehir’in seçilmiş muhtarıyız aslında. Neticede amacımız bir ve Beyşehir’e hizmet etmek. Sizler de eşleri olarak çok büyük fedakarlık yapıyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun. Ama şöyle de bir güzellik var, hani diyorlar ya, ‘Halka hizmet etmek, Hakka hizmet etmektir’, dolayısıyla biz halka hizmet eden noktasındayız, siz de halka hizmet eden kişiye destek veren kişilersiniz. Muhtarlarımızla ekip ruhu çerçevesinde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
         Konuşmasında, muhtarlara da seslenen ve hizmet noktasında hiçbir endişelerinin olmamasını isteyen Özaltun, “Mahalleniz adına istediğiniz her şey Allah izin verirse, kalan 3,5 yıllık süre zarfında yapılacak ama lütfen desteklerinizi ve dualarınızı esirgemeyin, gerisini de merak etmeyin, hepsi bir bir yerine getirilecek inşallah” diye konuştu.
         Muhtarların gününü de kutlayan Başkan Özaltun, bir araya gelme vesilesiyle kendileri ve eşleri için özel olarak yaptırdıkları, üzerinde çift olarak birlikte fotoğraflarının yer aldığı yastıklardan hediye ettiklerini aktararak, “Bundan sonraki 40 yıl için sağlıklı, sıhhatli yaşam dileğiyle bir yastık hediye ediyoruz. Bu yastığı hiç unutmasınlar, bu yastık hem hizmet noktasında, hem de yapmış oldukları fedakarlık noktasında çok önemli. İnşallah huzuru, birlik ve beraberliği tek bir yastığa verdik. Memleketimizin huzuru için ferahı için bir olmalıyız, beraber olmalıyız diyoruz, eşler de bir ve beraber olmalı. Küçük sıkıntıları büyütmemeli, kırk yıl ve daha uzun yıllar boyunca inşallah torunları ve torunların torunlarını birlikte huzur ve sıhhat içerisinde görmeniz dileğiyle diyorum” dedi.
          Programa, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Mustafa Şenol, Beyşehir Birlik Muhtarlar Derneği Başkanı Fahri Koçer, mahalle muhtarları ve eşleri katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL