Arşiv

Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı

30 Mart yerel seçimlerini kazanan Belediye Başkanı Murat Özaltun’un göreve başlamasının ardından yeni dönemin ilk Meclis toplantısı Beyşehir Belediyesi’nde gerçekleştirildi. Meclis üyelerinin kendilerini tanıtması ile başlayan toplantının açılışında konuşan Belediye..

Belediye Meclisi İlk Toplantısını Yaptı

30 Mart yerel seçimlerini kazanan Belediye Başkanı Murat Özaltun’un göreve başlamasının ardından yeni dönemin ilk Meclis toplantısı Beyşehir Belediyesi’nde gerçekleştirildi. Meclis üyelerinin kendilerini tanıtması ile başlayan toplantının açılışında konuşan Belediye Başkanı Murat Özaltun; “Öncelikle birlikte görev yapacağımız tüm Meclis üyesi arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Hep birlikte Beyşehir’in menfaatleri için çalışacağız. Beyşehir’e en iyi hizmeti verme gayreti içerisinde olacağız” dedi.

Toplantı, Başkan Özaltun’un açılış konuşmasının ardından gündemdeki maddelerin görüşülmesi ile devam etti. Meclis toplantısı, yeni dönemde hizmet verecek olan Meclis Başkan Vekili, ikinci Meclis Başkan Vekili, Katip Üye, Encümen Üyeleri ve diğer komisyon üyelerinin seçimlerinin ardından sona erdi.

Kapalı oylamanın yapıldığı mecliste; Semra Acır Birinci Meclis Başkan Vekili; Kahraman Kamil Göksu  İkinci Meclis Başkan Vekili; Nilüfer Kaya ve Hayri Ceylan Katip üyesi; Savaş Yılmaz ve Mahmut Yılmaz’da encümen üyesi olarak seçildi.

 

Komisyonlarda görev yapacak isimler ise şunlar oldu;

 

BÜTÇE KOMİSYONU

Amil Us

Mehmet Can

Nermin Şan

Saliha Metli

Ahmet Karaboyun

 

İMAR KOMİSYONU

Hasan Can

Nihat Ulu

Halim Gümüşel

Nuri Bülbül

Murat Erdir

 

TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU

Nihat Ulu

Mehmet Ali Gökler

Mustafa Soylu

Murat Erdir

İbrahim Çipan

            

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL