ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Beyşehir AK Parti Teşkilatı’ndan Suç Duyurusu

BEYŞEHİR – AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı mensupları toplu olarak Beyşehir Adliyesi’ne giderek, CHP lideri Kılıçdaroğlu hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.         AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı’ndan konuyla..

Beyşehir AK Parti Teşkilatı’ndan Suç Duyurusu

BEYŞEHİR – AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı mensupları toplu olarak Beyşehir Adliyesi’ne giderek, CHP lideri Kılıçdaroğlu hakkında Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.
         AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı’ndan konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada, Kılıçdaroğlu hakkında 16 Ocak 2016 tarihindeki CHP Olağan Genel Kurultayında ve 19 Ocak 2016 tarihindeki CHP Grup Toplantısında yaptığı konuşmalarda ve ‘twitter’ hesabından yaptığı paylaşımlarda Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsiyet haklarına saldırı kastıyla fevlakade ağır hakaretlerde bulunuldu belirtildi. Bundan dolayı Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulduğunun ifade edildiği açıklamada, Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan için kullandığı söylemlerin de kınandığı kaydedildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL