Arşiv

Beyşehir Belediyesi Araç Filosununa Yeni Araç

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, kademe biriminde basın mensuplarıyla bir araya gelerek Belediyenin araç filosuna yeni katılan 7 metreküp kapasiteli, 2015 model olan dördüncü yol süpürme aracını tanıttı…

Beyşehir Belediyesi Araç Filosununa Yeni Araç

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, kademe biriminde basın mensuplarıyla bir araya gelerek Belediyenin araç filosuna yeni katılan 7 metreküp kapasiteli, 2015 model olan dördüncü yol süpürme aracını tanıttı. Başkan Özaltun araç tanıtımında yaptığı açıklamada; “Beyşehir Belediyesi olarak geniş bir alanda hizmet veriyoruz. Yeni aracımız 67 mahallemize hizmet verecek. Alınan yeni süpürge aracımız temizlik işlerimizdeki performansımızı daha da artıracak. Bu araç Belediye bütçesiyle alınmadı. Konya Milletvekillerimizin, Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızın, Belediyelere verdiği araç ekipman desteğiyle Belediyemize kazandırıldı. Çevre Şehircilik Bakanımıza, Konya Milletvekillerimize, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.
        Daha Temiz Bir Beyşehir İçin Duyarlı Olalım.
        Altyapıdan üstyapıya, temizlikten, sosyal etkinliklere kadar, her alanda Beyşehir’de yaşayan herkesin isteğine cevap vermeye çalıştıklarını ifade eden Başkan Özaltun “Beyşehir merkezde çöpler günlük alınıyor. Merkez dışındaki mahallerimizde haftada iki güne bir çöpler alınıyor. Çöplerin toplanması konusunda fazla şikayet almıyoruz. Bu personelimizin başarısıdır, onlara teşekkür ediyorum. Çöp toplamada olduğu gibi diğer tüm Belediye hizmetlerimizde de vatandaşlarımızı mağdur etmemek için çalışıyoruz.  Vatandaşlarımızdan ricamız, çöplerini kovaların dışına değil içine atmaları. Çöp konteynırlarının önüne araçlarımızı park etmeyelim. Hemşerilerimizi bu konularda duyarlı olmaya çağırıyorum. Artık Beyşehir’de de çevre temizliği kültürümüz oluşsun istiyoruz. Temizlik zaten dinimiz gereklerinden biridir. Bizler küçüklerimize örnek olalım. Gelecek nesillerimize temiz bir yaşam sunalım “ şeklinde konuştu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL