Arşiv

Beyşehir Belediyespor Dört Köşe 4-1

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyespor Resul 2, Adil 1 ve Alper penaltıdan kaydettiği gollerle Konuk ettiği Emirgazi Belediyespor’u 4-1 yendi.            İlk yarısı 1-1 berabere biten Beyşehir..

Beyşehir Belediyespor Dört Köşe 4-1

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyespor Resul 2, Adil 1 ve Alper penaltıdan kaydettiği gollerle Konuk ettiği Emirgazi Belediyespor’u 4-1 yendi.
            İlk yarısı 1-1 berabere biten Beyşehir Belediyespor – Emirgazi Belediyespor mücadelesinin ikinci yarısında daha etkili oynayan Beyşehir Belediyespor karşılaşmanın sonunda gülen taraf oldu. Karşılaşmanın gollerini Resul 2, Adil 1 ve Alper penaltıdan kaydetti.
          Maç sonunda açıklamada bulunan Beyşehir Belediyespor Antrönörü Adem Yağcıoğlu, “Takımımız güzel futbol oynadı; vermiş olduğumuz taktikleri sahada yerine getirdiler. Bazı eksiklerimiz var, zamanla eksiklerimizi tamamlayacağız. Takım olma yolunda ilerliyoruz. Futbolcularımızı bu güzel futbollarından dolayı kutluyorum; takımımızı yalnız bırakmadığı için taraftarımıza teşekkür ediyorum. Ayrıca takımımıza desteklerinden dolayı Beyşehir Belediye Başkanımız Murat Özaltun’a ve Beyşehir Belediyespor Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ediyorum. Centilmence bir müsabaka olmasından dolayı rakibimizi de kutluyorum.” dedi.
           Maçı Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Emniyet Müdürü Mustafa Demirgül, Beyşehir Belediyespor yöneticileri ve Beyşehirli taraftar izledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL