ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Beyşehir en huzurlu ilçesi

         BEYŞEHİR -10 Nisan Polis Günü nedeniyle düzenlenen törende konuşan Beyşehir İlçe Emniyet Müdür Vekili Erkan Macit, Beyşehir’in Konya’nın en huzurlu ilçelerinden birisi olduğunu, bundaki en büyük..

Beyşehir en huzurlu ilçesi

 

       BEYŞEHİR -10 Nisan Polis Günü nedeniyle düzenlenen törende konuşan Beyşehir İlçe Emniyet Müdür Vekili Erkan Macit, Beyşehir’in Konya’nın en huzurlu ilçelerinden birisi olduğunu, bundaki en büyük payın ise ilçe halkına ait olduğunu söyledi.
        10 Nisan Polis Günü, dün Beyşehir ilçesinde de düzenlenen törenle kutlandı.Türk Emniyet Teşkilatı’nın 168.kuruluş yıldönümü nedeniyle İlçe Emniyet teşkilatı  mensupları Anıt Meydanı’nda düzenlenen törende bir araya geldi. Törene Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Garnizon ve İlçe Jandarma Komutanı, Jandarma Binbaşı Mustafa Özdemir, Belediye Başkanı İzzet Taşcı,İlçe Emniyet Müdür Vekili Emniyet Müdürü Erkan Macit, SÜ Ali Akkanat İşletme Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd.Doç.Dr.Murat Sezgin,kurum amirleri, siyasi parti ve sivil toplum örgütü temsilcileri, görevdeki ve emekli olan teşkilat mensupları katıldı.

“HUZUR GÜVEN ORTAMINI HALKIMIZDAN ALDIĞIMIZ DESTEKLE SAĞLADIK”

        Atatürk Anıtı’na çelenk sunumunun ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmayı İlçe Emniyet Müdür Vekili Macit yaptı. Macit, teşkilat olarak halktan kopuk bir görev anlayışı ile başarılı olmanın mümkün olmadığını belirtirken, Beyşehir’in Konya’nın en huzurlu ilçelerinden birisi olduğunu vurguladı. Macit, burada en büyük payın Beyşehir halkına ait olduğunu ifade ederken, “Huzur ve güven ortamını sizlerden aldığımız destekle sağladık ve yine sizden alacağımız destekle huzur ortamını devam ettireceğiz.”dedi. Macit, konuşmasında ayrıca, polisin anayasa, kanunlar, tüzükler ve yönetmeliklerin kendisine verdiği yetkiyle cesaret, feragat ve fedakarlıkla gece gündüz demeden görevini yaptığını ve devletin bekası, milletin huzur ve güvenliği için kutsal yemine bağlı kalarak gerektiğinde canını feda etmekten çekinmediğini sözlerine ekledi.
        Törenin sonunda, yıldız kızlar ve erkekler kategorisinde gerçekleştirilen 10 Nisan Polis Koşusu’nda dereceye giren öğrencilere ödülleri programa katılan protokol mensupları tarafından verildi.
         İlçe Emniyet Müdür Vekili Emniyet Müdürü Erkan Macit, anıt alanındaki törenin son bulmasının ardından Emniyet Müdürlüğü bahçesinde tebrikleri kabul etti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL