Arşiv

Beyşehir KOMEK’te Kurslar Başlıyor

BEYŞEHİR – İlk olarak 30 Ocak’a kadar devam edecek olan ön kayıtlara yoğun talep nedeniyle kayıtlar 6 Şubat tarihine kadar uzatılmıştı. Kayıt tarihinin bitmesi ile KOMEK’te kurslar hafta içi ve hafta..

Beyşehir KOMEK’te Kurslar Başlıyor

BEYŞEHİR – İlk olarak 30 Ocak’a kadar devam edecek olan ön kayıtlara yoğun talep nedeniyle kayıtlar 6 Şubat tarihine kadar uzatılmıştı. Kayıt tarihinin bitmesi ile KOMEK’te kurslar hafta içi ve hafta sonu olmak üzere başlıyor.
        Kurs binasının düzenlenmesi, sınıfların hazırlanması ve branşlara yönelik gerekli malzemelerin tedarik edilmesi ile birlikte Beyşehir’de KOMEK 16 Şubat tarihinde ilk kursiyerlerine kapılarını açacak.
        Açılan kurslarla ilgili değerlendirmede bulunan Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, “Vatandaşlarımız için fayda sağlayacak güzel bir hizmet. İnsanlar istedikleri alanda kendini geliştiriyor. Bilgi ve becerilerini artırıyor ve en önemlisi meslek sahibi oluyorlar. Bizler yaptığımız ve yapacağımız her hizmette vatandaşlarımızı düşünüyoruz. Hafta başından itibaren ilk kursiyerlerine kapılarını açacak olan KOMEK’te bütün kursiyerlere başarılar diliyor, ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL