ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Beyşehir Toki Ortaokulu Türkiye Birincisi Oldu

BEYŞEHİR – Her yıl İlkokul ve ortaokul öğrencileri arasında Enerji Verimliliği bilincini artırmak ve yaygınlaştırmak amacıyla, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile enerji verimliliği konulu..

Beyşehir Toki Ortaokulu Türkiye Birincisi Oldu

BEYŞEHİR – Her yıl İlkokul ve ortaokul öğrencileri arasında Enerji Verimliliği bilincini artırmak ve yaygınlaştırmak amacıyla, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliği ile enerji verimliliği konulu resim ve öykü yarışmaları düzenlenmektedir.
         
Bu yıl İlimizi temsilen öykü yarışmasına katılan Beyşehir Toki Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi Mehmet Ok yaklaşık 2000 öykü arasından FİMOK’un Maceraları adlı öyküsü ile Türkiye 1. si olmuştur.
         
Ödülünü, 11-12 Ocak 2017 tarihinde İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde Enerji Bakanlığı  Müsteşarı  Sayın Fatih Dnmez’in elinden alan öğrencimiz büyük bir başarı göstermiştir.
         
Beyşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk, öğrencimizin gösterdiği başarıdan dolayı, öğrencimizi, okul yönetimini, öğretmenlerini, öğrencimizin anne ve babasını tebrik ederek başarılarının devamını diledi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL