Arşiv

Beyşehir’de 1/5 Binlik Nazım İmar Planı Anlatıldı

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi İş Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, İmar ve Şehircilik Müdürü Sultan Güleser Korkmaz, meclis üyeleri, ilçede faaliyet gösteren mimar, inşaat mühendisleri ve müteahhitler..

Beyşehir’de 1/5 Binlik Nazım İmar Planı Anlatıldı

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi İş Merkezi’nde düzenlenen toplantıya Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, İmar ve Şehircilik Müdürü Sultan Güleser Korkmaz, meclis üyeleri, ilçede faaliyet gösteren mimar, inşaat mühendisleri ve müteahhitler katıldı.

Yaklaşık iki saat süren toplantıda Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından yürütülen 1/5 binlik nazım imar planı hakkında katılımcılara bilgiler verildi.

Belediye Başkanı Murat Özaltun, toplantıda planla ilgili ayrıntılara yer verirken, gerçekleştirilen fikir alışverişi ve istişarelerin ardından katılımcılardan gelen soruları da cevaplandırdı.

Özaltun, yeni nazım imar planlarının gelecek 50 yıl düşünülerek hazırlandığını vurgulayarak, şehirleri yeniden dizayn etme ve daha yaşanabilir bir hale getirme adına bu çalışmaların önemine vurgu yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL