Arşiv

Beyşehir’de 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi

BEYŞEHİR – KYK Beyşehir Öğrenci Yurt Müdürü Mustafa Songül, serginin açılışında yaptığı konuşmada, serginin bir hafta süreyle açık kalacağını belirterek, “Erkek yurdumuzdaki serginin ardından kız yurdumuzda da aynı sergiyi açacağız”dedi…

Beyşehir’de 15 Temmuz Fotoğraf Sergisi

BEYŞEHİR – KYK Beyşehir Öğrenci Yurt Müdürü Mustafa Songül, serginin açılışında yaptığı konuşmada, serginin bir hafta süreyle açık kalacağını belirterek, “Erkek yurdumuzdaki serginin ardından kız yurdumuzda da aynı sergiyi açacağız”dedi.

15 Temmuz gecesi, demokrasiye, ülkenin birliğine,milletin birliğine bütünlüğüne hain bir darbe girişimi yapıldığını vurgulayan Songül, şunları kaydetti:

“Millet olarak bu hain darbe girişimine karşı 79 milyon olarak tek yürek olduk. 81 ilimizin, 919 ilçemizin meydanlarında nasıl demokrasiye sahip çıkıldığını hep berabar gösterdik Bu fotoğraf sergisiyle neler olduğunu hatırlamak, her zaman uyanık olmayı bilincimizde yaşatmayı hedefliyoruz. bu fotoğraflarla anılarımızı, 15 Temuz gecesini bir kez  daha hatırlayacağız. Bu anlamda o gece şehadet şerbetini içen aziz kahraman şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize ise şükranlarımızı sunarak acil şifalar diliyoruz.”

Sergide, 15 Temmuz gecesini hatırlatan 40 fotoğrafın yükseköğrenim gören öğrencileri için görücüye çıkarıldığı belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL