ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Beyşehir’de İlk KPSS Sınavı Gerçekleştirildi

BEYŞEHİR – Beyşehir’de, Selçuk Üniversitesi  (SÜ) Ali Akkanat Kampüsü’ndeki yükseköğrenim kurumları ile Beyşehir Anadolu Lisesi ve Seyfettin Süleyman Bey Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde gerçekleştirilen KPSS’de  ön lisans mezunu yaklaşık..

Beyşehir’de İlk KPSS Sınavı Gerçekleştirildi

BEYŞEHİR – Beyşehir’de, Selçuk Üniversitesi  (SÜ) Ali Akkanat Kampüsü’ndeki yükseköğrenim kurumları ile Beyşehir Anadolu Lisesi ve Seyfettin Süleyman Bey Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde gerçekleştirilen KPSS’de  ön lisans mezunu yaklaşık bin 500 aday memur olabilmek için ter döktü.
     Sınava, Beyşehir merkezin yanısıra, yakın çevre ilçeler ile dış mahallelerde yaşayan çok sayıda aday katıldı. Adaylar sınavda ter dökerken, okul dışında bekleyen aileleri de evlatlarının başarısı için Kur’an-ı Kerim okudu, dualar etti.
      İlk defa gerçekleştirilen sınavda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için tüm kamu idarecileri, Kaymakam Haydar Göktaş, Garnizon ve Jandarma Komutanı Yalçın Urlu, Belediye Başkanı Murat Özaltun, ÖSYM Sınav Koordinatörü Prof.Dr. Abdullah Öztürk, Emniyet Amiri ve diger kamu yöneticileri sınav öncesi ve sınav esnasında görev ve kordinasyon sağladılar. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL