Arşiv

Beyşehir’de Pastalı Adli Yıl Açılışı

BEYŞEHİR – Yeni adli yılın başlaması nedeniyle İlçe Garnizon ve Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Başkan Yardımcısı Kamil Göksu Beyşehir Adliyesi’nde görevli Başsavcısı Mehmet Yurt..

Beyşehir’de Pastalı Adli Yıl Açılışı

BEYŞEHİR – Yeni adli yılın başlaması nedeniyle İlçe Garnizon ve Jandarma Komutanı Binbaşı Mustafa Özdemir, Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, Başkan Yardımcısı Kamil Göksu Beyşehir Adliyesi’nde görevli Başsavcısı Mehmet Yurt ile savcılar ve hakimleri ziyaret etti.
       Ziyarette konuşan Cumhuriyet Başsavcı Mehmet Yurt, “Başkanımız Murat Özaltun ve Garnizon Komutanımız Mustafa Özdemir’e bu nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu ziyaretle Jandarma, Emniyet, Belediye ve Beyşehir Adliyesi olarak hep birlikte halkımızın güvenliğini sağlamak için çalışacağız; bu vesileyle 2014-2015 adli yılının ülkemize, adli teşkilata sağlık, sıhhat ve güzellik dolu günler getirmesini diliyorum” dedi.
       Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ise ziyarette yaptığı konuşmada, “Beyşehir zaten huzurlu bir şehir; bu yeni adli yıl da Beyşehir Adliyesi’nde görevli savcı ve hakimlerimize fazla iş düşmemesini diliyorum. Daha yaşanabilir bir şehir olması adına birlik berberlik içerisinde kardeşçe yaşanacak bir yıl diliyorum.” diyerek yeni adli yılı kutladı.
        Ziyaretin sonunda Beyşehir Adliyesi’nde görevli hakim ve savcılar hep birlikte pasta keserek yeni adli yıla başladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL