ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Beyşehirli Milli Sporcunun Başarısı Sevindirdi

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyespor Kulübü tekvando antrenörü Nafiz Çakır, yaptığı açıklamada, Mersin’de devam eden şampiyonaya katılan Beyşehirli sporcu Fatma Keleş’in 49 kiloda madalya şansı aradığını söyledi. Keleş’in şampiyonada yaptığı müsabakaların..

Beyşehirli Milli Sporcunun Başarısı Sevindirdi

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyespor Kulübü tekvando antrenörü Nafiz Çakır, yaptığı açıklamada, Mersin’de devam eden şampiyonaya katılan Beyşehirli sporcu Fatma Keleş’in 49 kiloda madalya şansı aradığını söyledi.

Keleş’in şampiyonada yaptığı müsabakaların hepsini kazanarak finale kadar yükselme başarısını gösterdiğini anlatan Çakır, “Daha önce de Türkiye şampiyonluğu başarısı olan ve uluslararası müsabakalardaki başarılarıyla tanınan Beyşehirli mili sporcumuz, Mersin’deki son şampiyonada da altın madalya beklediğimiz bir isimdi. Nitekim finale kadar da çıkma başarısını gösterdi. Finalde, İzmirli rakibine karşı öndeyken son anda altın vuruşta yenilenerek altın madalya şansını kaçırdı ve gümüş madalya ile yetinmek durumunda kaldı. Buna rağmen Türkiye şampiyonasında ikincilik derecesi de önemli bir başarıdır. Kendisini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da, yayımladığı mesajla, başarısından ötürü Beyşehirli milli sporcuyu Türkiye şampiyonasındaki başarısından ötürü tebrik etti. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL