Arşiv

BEYSİAD ve Kimse Yok Mu Beyşehir Şubesi açıldı

               BEYŞEHİR – Açılış törenine Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşçı, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, Beyşehir Ticaret Odası Başkanı..

BEYSİAD ve Kimse Yok Mu Beyşehir Şubesi açıldı

 

             BEYŞEHİR – Açılış törenine Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşçı, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Nafiz Huğlu, Beyşehir Ticaret Odası Başkanı Salih Gül, Ekonomi Yazarı Prof. Dr. İbrahim Öztürk, BEYSİAD Genel Başkanı Atilla Almaz, Kimse Yok Mu Konya İl Başkanı Hasan Aşçı ve halk katıldı. Açılış konuşmasını yapan BEYSİAD Başkanı Almaz, “Derneğimizi, Beyşehirimize sanayi ve kalkınma alanında daha iyi hizmet etmek için kurduk. Ayrıca işadamlarımızı ve sanayicilerimizi kaynaştırarak, atılımlarını doğru ve Beyşehirimizin kalkınması yolunda atmalarını sağlamak için kurduk. Derneğimiz, Beyşehirimize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
             Beyşehir Ticaret odası Başkanı Gül ise, “Beyşehirimize açılan bu iki derneğimiz hayırlı olsun. Beyşehir Sanayiciler ve İşadamları Derneği’nin, TUSKON ile güçlerini birleştirerek Beyşehirimizi yeni ufuklara açacağını ve yeni iş imkanlar sağlayacağını ümit ediyorum.” diye konuştu.
        Belediye Başkanı İzzet Taşçı, yol problemi bittiği zaman Beyşehir’in önünün daha da açılacağını, ondan sonra sanayi hamleleri için daha rahat bir atılım imkanı sağlanacağını ifade etti.
        Konuşmaların ardından dua edildi, kurdele kesildi. Dernek binasının gezilmesinden sonra misafirlere ikramda bulunuldu. Yönetim kurulunu oluşturan İsmail İnce, Abdullah Şam, Metin Öztitiz, Abdullah Soylu, Ertan Bal ve Dernek Başkanı Atilla Almaz açılışa katılan misafirlerle ilgilendi.
        Dernek yönetimi, bir de konferans düzenledi. Çevik Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen konferansa ekonomi yazarı Prof. Dr. İbrahim Öztürk konuşmacı olarak katıldı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL