Arşiv

Bu fotoğrafla birinci oldu

BEYŞEHİR-Beyşehir ilçesinde öğrenim gören ortaokul öğrencisi “Dostluk kareleri” isimli ulusal fotoğraf yarışmasında 5-8.sınıflar kategorisinde birincilik ödülü kazandı. Rönesas-Yaratıcı Çocuklar Derneği ile FOTOPYA işbirliği ile düzenlenen “dostluk kareleri” isimli ulusal fotoğraf..

Bu fotoğrafla birinci oldu

BEYŞEHİR-Beyşehir ilçesinde öğrenim gören ortaokul öğrencisi “Dostluk kareleri” isimli ulusal fotoğraf yarışmasında 5-8.sınıflar kategorisinde birincilik ödülü kazandı.

Rönesas-Yaratıcı Çocuklar Derneği ile FOTOPYA işbirliği ile düzenlenen “dostluk kareleri” isimli ulusal fotoğraf yarışmasının sonuçları açıklandı.

Beyşehir Ali Rıza Celeboğlu Ortaokulu 7’inci sınıfta öğrenim gören Zeynep Konyalı’nın  fotoğrafı jüri tarafından birincilik ödülüne layık görüldü. Konyalı’nın eseri Türkiye genelinde bin 787 fotoğrafçının çektiği 5 bin 355 eser arasından sıyrılarak başarıya imza attı.

Konyalı, 2012 yılında Beyşehir Kültür ve Turizm Derneği tarafından düzenlenen “çocukların gözünden yaşadıkları şehir” konulu fotoğraf yarışmasında da birincilik ödülü almış, 3 eseri ise sergilemeye layık bulunmuştu.


YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL