Arşiv

Çocuklar hayallerini göle bıraktı

       BEYŞEHİR-Beyşehir Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde hayata geçirilen ‘Geleceğe mektup’ adlı proje kapsamında, ilk ve ortaokul öğrencileri tarafından geleceğe dair yazılan mektuplar, Beyşehir Gölü’nün derinliklerine..

Çocuklar hayallerini göle bıraktı

       BEYŞEHİR-Beyşehir Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde hayata geçirilen ‘Geleceğe mektup’ adlı proje kapsamında, ilk ve ortaokul öğrencileri tarafından geleceğe dair yazılan mektuplar, Beyşehir Gölü’nün derinliklerine bırakıldı.
        Beyşehir Belediyesi tarafından Beyşehir Asayiş Jandarma Botu’nun bulunduğu kıyıda gerçekleştirilen ‘Vira Bismillah Beyşehir’ adlı programın son bölümünde ilk ve ortaokul öğrencileri tarafından geleceğe dair yazılan mektuplar, öğrenciler ve protokol üyeleri tarafından Beyşehir Gölü’nün derinliklerine bırakıldı.
         Program öncesi Beyşehir Halk Eğitim Merkezi Halk Oyunları Kulübü tarafından halk oyunları gösterileri yapılırken, jandarma botu ile göle açılan protokol üyeleri ve öğrenciler cam şişeler içerisine yerleştirilen mektupları göl sularına bıraktı.
         Etkinliklerin düzenlenmesinde emeği geçenlere ve ‘geleceğe mektup’ adlı proje kapsamında mektup yazan öğrencilere teşekkür eden Başkan Murat Özaltun, “Vira Bismillah etkinlikleri kapsamında bugün son olarak öğrencilerimizin kaleme aldığı mektupları göl suları ile buluşturduk.”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL