Arşiv

Din Görevlileri Kahvaltıda Bir Araya Geldi

          BEYŞEHİR – Diyanet-Sen Beyşehir İlçe Başkanlığı tarafından bir otelin restoranında verilen kahvaltı programına Diyanet-Sen Konya İl Başkanı Ali Koç, Diyanet-Sen Beyşehir İlçe Başkanı İsmail Efe,..

Din Görevlileri Kahvaltıda Bir Araya Geldi

          BEYŞEHİR – Diyanet-Sen Beyşehir İlçe Başkanlığı tarafından bir otelin restoranında verilen kahvaltı programına Diyanet-Sen Konya İl Başkanı Ali Koç, Diyanet-Sen Beyşehir İlçe Başkanı İsmail Efe,  Türk Diyanet Vakıf-Sen Beyşehir İlçe Başkanı Fehmi Yıldırım, Diva-Sen’den Mansur Taşdemir, Müftülük yetkilileri ve din görevlileri katıldı.
          Kur’an-ı Kerim tilavetinin ardından kürsüye gelen Diyanet-Sen Konya İl Başkanı Ali Koç, haftanın hayırlar getirmesi dileğinde bulunurken, sendikanın kuruluşundan günümüze kadar geldiği noktalardan söz etti. Koç, din görevlileri ve çalışanlarının problemlerine çözüm yolları bulmak, Diyanet İşleri Başkanlığı’nın hizmet ve faaliyetlerini daha aktif ve faal hale getirilebilmesi amacıyla sendikanın hizmete girdiğini belirtti. 
         Diyanet-Sen Beyşehir İlçe Başkanı İsmail Efe ise, konuşmasında, din görevlileri arasında birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla böyle bir etkinliği düzenlediklerini belirterek, “Hafta kapsamında Müftü hocamızla biraraya geldik, sizlerin dert ve sıkıntılarını dile getirmeye çalıştık. Çeşitli ziyaretler gerçekleştidik. Bundan böyle en az ayda bir defa toplantı yapıp dert ve sıkıntılarınızı dinleyip çözüm üretmeye çalışacağız.”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL