Arşiv

Göl Festivalinde Yıldızlar geçidi

             BEYŞEHİR – Her yıl çıtasını daha da yükselten Beyşehir Belediyesi bu yılda alanlarında en iyi olan sanatçıları Beyşehir’lilerle buluşturacak.            Beyşehir..

Göl Festivalinde Yıldızlar geçidi

 

           BEYŞEHİR – Her yıl çıtasını daha da yükselten Beyşehir Belediyesi bu yılda alanlarında en iyi olan sanatçıları Beyşehir’lilerle buluşturacak.
           Beyşehir Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre festivalin ilk günü Türk Halk Müziği’nin en önemli isimlerinden Gülay sahne alacak. 2 Temmuz’da özellikle gençlerin beğeni ile dinlediği Kolpa Beyşehir’de olacak. 3 Temmuz’da Grup 84, 4 Temmuz’da Gökhan Tepe, 5 Temmuz’da Fettah Can, 6 Temmuz’da Murat Dalkılıç ve 7 Temmuz tarihinde ise Sıla Uluslararası Beyşehir Göl Festivalinde sahne alacak.
           Festival kapsamında her yıl olduğu gibi bu yılda Rahvan At Yarışları’nın gerçekleştirileceği belirtilirken Bisiklet Yarışları, Su Sporları, Güreş, Halk Oyun Grupları ve daha birçok sürprizin festival kapsamında gerçekleştirileceği belirtildi.
           Beyşehir Belediye Başkanı İzzet Taşcı İç Anadolu’nun en büyük festivalini gerçekleştirdiklerini belirterek “toplam 80 bin metrekare bir alanda göl kıyısında yapılan tek festivali gerçekleştiriyoruz. 10’ncu yılımıza özel daha güzel programlar gerçekleştiriyoruz. Festival ilçemiz ve bölgemizin tanıtımı açısından son derece yararlı olduğu kanaatindeyim. Bu yıl geçtiğimiz yılın da üzerinde bir katılımcı bekliyoruz” dedi.
           Öte yandan festival alanında her yıl gerçekleştirilen fuar etkinlerinin bu yılda yapılacağı ifade edilirken fuar alanında ki stant satışlarının da Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından yapıldığı belirtildi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL