ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Hastanede aşure etkinliği

BEYŞEHİR – Hastane çalışanları düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Hastane bahçesinde yapılan etkinlikte katılımcılar ile tedavi gören hastalar ve yakınları ile misafirlerine aşure ikram edildi.       Beyşehir Devlet Hastanesi..

Hastanede aşure etkinliği

BEYŞEHİR – Hastane çalışanları düzenlenen etkinlikte bir araya geldi. Hastane bahçesinde yapılan etkinlikte katılımcılar ile tedavi gören hastalar ve yakınları ile misafirlerine aşure ikram edildi.
       Beyşehir Devlet Hastanesi Yöneticisi Uz.Dr.Hüseyin Kosat, etkinlikte yaptığı konuşmada, “Hastane yönetimi ve çalışma arkadaşlarımızla birlikte aşure ikramında bulunduk. Amacımız, birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, hemşehrilerimizle iç içe olabilmekti. Paylaşma kültürünü ve kardeşliği yaşatan etkinlikte hep beraber olmaktan mutluyuz”dedi.
        Aşure günü etkinliğine Hastane Yöneticisi Uz.Dr.Hüseyin Kosat’ın yanı sıra, Baştabip Yardımcısı Abdullah Yılmaz, Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Mesut Can, Müdür Yardımcıları Gülşen Parlakkaya ve Mustafa Akın, doktorlar, klinik hemşireleri, sağlık çalışanları, hasta ve yakınları ile misafirleri katıldı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL