Arşiv

Haydi Beyşehir, Soydaşlarına Sahip Çık

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi öncülüğünde, İlçe Kaymakamlığı’nın desteği ile Beyşehir’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının tamamının katılımıyla Bayır Bucak Türkmenleri’ne 9 gün sürecek yardım kampanyası başlatıldı.         Eski Belediye hizmet..

Haydi Beyşehir, Soydaşlarına Sahip Çık

BEYŞEHİR – Beyşehir Belediyesi öncülüğünde, İlçe Kaymakamlığı’nın desteği ile Beyşehir’de faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının tamamının katılımıyla Bayır Bucak Türkmenleri’ne 9 gün sürecek yardım kampanyası başlatıldı.
        Eski Belediye hizmet binasının zemin katında oluşturulan kabul merkezinde yardım kampanyasının başlaması münasebetiyle basın açıklamasında bulunuldu.
         Beyşehir Ticaret Odası Başkanı Salih Gül, sivil toplum kuruluşları adına yaptığı konuşmasında, Kış şartları başlaması ve Esed zulmü altında yaşayan soydaşlarımız için yardım kampanyası düzenledik” dedi.
         Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun da, 18 Aralık’a kadar sürecek bu yardım kampanyası sürecinde, hemşerilerimizin ellerinde ne varsa, ayni veya nakdi hiç fark etmiyor. Bu kampanyaya destek olmalarını istedi.
          Beyşehir Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük de,  Bu kampanyayı düzenleyen sivil toplum kuruluşlarına, kamu kurum ve kuruluşlarına, devlet dairemizin çalışanlarına, belediyemize teşekkür ediyorum. Kampanyanın başarıya ulaşmasını canı gönülden istiyorum “ dedi.
         Konuşmaların ardından yardım kampanyası yapılan dualarla başladı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL