Arşiv

Hedef Daha Yeşil Bir Beyşehir

BEYŞEHİR – 7’den 70’e Beyşehir halkının rahat ve mutluluğunu düşünen Beyşehir Belediyesi 2014 Nisan ayından bugüne kadar gerçekleştirdiği park, bahçe ve yeşil alan düzenleme çalışmalarıyla Beyşehir’e tam 500 bin metrekare..

Hedef Daha Yeşil Bir Beyşehir

BEYŞEHİR – 7’den 70’e Beyşehir halkının rahat ve mutluluğunu düşünen Beyşehir Belediyesi 2014 Nisan ayından bugüne kadar gerçekleştirdiği park, bahçe ve yeşil alan düzenleme çalışmalarıyla Beyşehir’e tam 500 bin metrekare yeşil alan kazandırdı.
            Daha yeşil bir Beyşehir için seferberlik ilan eden Beyşehir Belediyesi ilçenin 67 mahallesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Yapılan çalışmalar kapsamında yıpranan parklar da yeniden modernize ediyor.
            Park ve yeşil alanların bir şehrin modern dokusunu tamamlayan, halkın en önemli yaşam alanları olduğunu ifade eden Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun “Mahallerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklere sahip  alanlar oluşturmaya özen gösteriyoruz. Yeni yeşil alanlar oluştururken mevcut parklarımızı da unutmadık, birçok parkı da elden geçirerek revize ettik. Amacımız, çocuklarımız ve gençlerimizin spor yaparak sağlıklı ortamda büyümeleri, halkımızın yeşillikler içinde hoşça vakit geçirmeleridir. Vatandaşlarımızın dinlendiği, stres attığı, yeni parklar yapmaya, daha yeşil bir Beyşehir için çalışmaya devam ediyoruz. ”dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL