ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Huğlu Festivalinde Konser ve Eğlence Programları İptal Edildi

BEYŞEHİR – Huğlu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nail Gökhaba, yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde ülkenin farklı bölgelerinde hayatını kaybeden şehitlerin aziz hatırasına saygı gösterme adına yönetim kurulu olarak aldıkları karar uyarınca..

Huğlu Festivalinde Konser ve Eğlence Programları İptal Edildi

BEYŞEHİR – Huğlu Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Nail Gökhaba, yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde ülkenin farklı bölgelerinde hayatını kaybeden şehitlerin aziz hatırasına saygı gösterme adına yönetim kurulu olarak aldıkları karar uyarınca 8 Ağustos Cumartesi günü yapılacak festivaldeki konser ve eğlence bölümlerini iptal ederek, ertelediklerini söyledi.
       Festival kapsamında sanatçılar Murat Başaran, Nuray Hafiftaş ve Ayşe Sezer Alkan gibi isimlerin konser programlarının yer aldığını vurgulayan Gökhaba, şunları kaydetti: “Ancak, festivaldeki bu konser programları, halk oyunları, mehter ve animasyon gösterileri gibi eğlence tarzı etkinlikler olmayacak. Konser programlarını ileri bir tarihe erteliyoruz. Festivalde cumartesi günü motosiklet kortej geçişi ile ertesi gün tek kurşun atış müsabakaları olacak.. Ama, konser ve eğlence programlarını iptal ettik. İnşallah bu terör olayları ve akan kanlar durursa, şehit haberlerinin artık gelmediği günlerde bu ertelediğimiz konser ve eğlence programlarını yapmayı planlıyoruz” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL