TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 341.426
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 24.114
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 186
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.403
Arşiv

Huğlu yatırımda hız kesmiyor

  BEYŞEHİR-Beyşehir’e bağlı Huğlu beldesinde faaliyet gösteren Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi yatırım konusunda hız kesmiyor. Kooperatifin Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi’nden yer satın alarak  önümüzdeki dönemde birtakım imalatını burada gerçekleştirmeyi planladığı..

Huğlu yatırımda hız kesmiyor

 

BEYŞEHİR-Beyşehir’e bağlı Huğlu beldesinde faaliyet gösteren Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi yatırım konusunda hız kesmiyor.

Kooperatifin Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi’nden yer satın alarak  önümüzdeki dönemde birtakım imalatını burada gerçekleştirmeyi planladığı bildirildi.

Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi Başkanı Ömer Kızılkaya, günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte yeni yatırım planlarının olduğundan da söz etti.  Kooperatif olarak çağın gerisinde kalmamak için teknolojiyi sürekli takip etmek zorunda olduklarını vurgulayan Kızılkaya, aynı durumun sektörde üretim yapan tüm firmalar için de geçerli olduğunu söyledi.

Yatırımın hiçbir zaman arkasının kesilmemesi gerektiğini dile getiren Kızılkaya, şöyle devam etti:

“Zaten yatırımı kesen yerinde bile sayamaz, geriye gitmeye mahkum olur. Bunun için fabrikamızda son teknoloji ürünü CNC dediğimiz tezgahlara yatırımlarımız sürekli devam ediyor ve etmeye de devam edecek.Huğlu Av Tüfekleri Kooperatifi olarak Beyşehir Organize Sanayi Bölgesi’nde arsa satın aldık. Birkaç yıl içerisinde buraya da bir kapalı alan düşünerek, birtakım imalatlarımızı o tarafa aktarmayı planlıyoruz. Zaten bunu 2-3 yıl içerisinde tamamlamamız da gerekiyor. Yatırım olarak, fabrikamızda makine ve teçhizat açısından ek bina bakımından yeni yatırımları yapmaya devam ediyoruz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL