ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

İdman Yapan Amatör Futbolculardan, Yaban Hayatını Destek

BEYŞEHİR – Bu yıl Şubat ayında başlayacak olan 2.Amatör Küme’de mücadele verecek olan sarı siyah renklere sahip Huğluspor,  yeni sezon hazırlıklarını gerçekleştirdiği idman programlarıyla sürdürüyor.         Huğlusporlu futbolcular,..

İdman Yapan Amatör Futbolculardan, Yaban Hayatını Destek

BEYŞEHİR – Bu yıl Şubat ayında başlayacak olan 2.Amatör Küme’de mücadele verecek olan sarı siyah renklere sahip Huğluspor,  yeni sezon hazırlıklarını gerçekleştirdiği idman programlarıyla sürdürüyor.
        
Huğlusporlu futbolcular, teknik heyet nezaretinde gerçekleştirdiği idmanlarını bölgede 1 metrenin üzerinde yağan karın ardından yaşanan bazı olumsuzluklara rağmen durmadan devam ettiriyor. Liglere iddialı olarak hazırlanan Huğlusporlu futbolcular, diğer yandan da sosyal sorumluluk alanında örnek çalışmalara imza atıyor. Huğlusporlu futbolcular, son idman programında  yaban hayatına sahip çıktı. Sahalarının kar örtüsü altında olması nedeniyle idmanlarını uygun yol güzergahlarında yapan futbolcular, yanlarında  poşetler içerisinde getirdikleri ekmekleri koşu güzergahı üzerindeki doğal alanda muhtelif noktalara bıraktı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL