Arşiv

İftar Sofrası Üçpınar da Kuruldu

BEYŞEHİR – En son Üçpınar mahallesinde kurulan İftar sofrasına AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Belediye Başkanı Murat Özaltun, Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Şenol, Belediye Başkan Yardımcısı Halim..

İftar Sofrası Üçpınar da Kuruldu

BEYŞEHİR – En son Üçpınar mahallesinde kurulan İftar sofrasına AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Belediye Başkanı Murat Özaltun, Ak Parti İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Şenol, Belediye Başkan Yardımcısı Halim Gümüşel ve AK Parti İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.
        İftar programı öncesinde mahalle sakinleriyle sohbet eden, hayır dualarını alan Başkan Özaltun yoğun katılımlarından dolayı Üçpınarlılara teşekkür etti.  Başkan Özaltun İftar sofrasında Üçpınarlılarla bir araya gelmekten duyduğu mutluluğu ifade ederek , “Rabbim bu birlikteliğimizi daim kılsın,daha nice Ramazanlarda birlikte iftar yapmanın hazzını ve bereketini bizlere yaşatsın İnşallah. Beyşehir de yaşanan bu kardeşliğin, paylaşmanın, birlik ve beraberliğin ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa yayılmasını diliyorum. İftar sofralarımıza katılarak bizleri onurlandıran Milletvekilimiz Sayın Mehmet Babaoğlu’na da teşekkür ediyorum” dedi.
       İftar yemeğinden sonra mobil sahne üzerinde gerçekleştirilen Hacivat Karagöz, Şeker Nine gösterileri büyük ilgiyle izlendi. Gösteri ekibi çocukları oyunlara dahil ederek, unutulmaz anlar yaşattı. Gösterilerle, yarışmalarla doyasıya eğlenen çocuklara pamuk şeker ikram edildi, çeşitli hediyeler verildi.
        Düzenlen İftar programı ve Ramazan etkinliklerinden duydukları memnuniyeti dile getiren Üçpınar mahalle sakinleri  “Başkanımızdan Allah razı olsun, çok güzel bir program oldu, kendisine çok teşekkür ediyoruz” dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL