Arşiv

İtfaiye Personeline Eğitim

BEYŞEHİR – Beyşehir ilçesinde itfaiye ekiplerine eğitim verildi. Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Beyşehir Bölge Müdürlüğü’nde görevli personele yönelik teorik ve uygulamalı eğitim semineri düzenlendi.       ..

İtfaiye Personeline Eğitim

BEYŞEHİR – Beyşehir ilçesinde itfaiye ekiplerine eğitim verildi. Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi Başkanlığı tarafından Beyşehir Bölge Müdürlüğü’nde görevli personele yönelik teorik ve uygulamalı eğitim semineri düzenlendi.
         Beyşehir’in yanı sıra Derebucak, Doğanhisar ve Derbent ilçelerinde görev yapan 120 itfaiye personelinin katıldığı seminerde, yangına müdahale, trafik kazası, solunum cihazlarının kullanımı, telsiz haberleşmesinin sağlanması ve şoför eğitimi başta olmak üzere birçok konuda eğitim verildi.
        Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Cevdet İşbitirici, gazetecilere yaptığı açıklamada, eğitimlerin itfaiye ekipleri bünyesinde görev alan personel için oldukça verimli geçtiğini belirterek, bu tür çalışmalara personelin daha bilgili ve donanımlı hale gelebilmesi adına büyük önem verdiklerini kaydetti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL