ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Jandarma, usulsüz avlanmaya geçit vermiyor

           BEYŞEHİR – Beyşehir Gölü’nde usulsüz avlanmaya Jandarma geçit vermiyor. Gölde ruhsatsız olarak avlanma faaliyeti yürüttüğü ileri sürülen 1 kişiye 918 liralık ceza uygulandı.     ..

Jandarma, usulsüz avlanmaya geçit vermiyor

 

         BEYŞEHİR – Beyşehir Gölü’nde usulsüz avlanmaya Jandarma geçit vermiyor. Gölde ruhsatsız olarak avlanma faaliyeti yürüttüğü ileri sürülen 1 kişiye 918 liralık ceza uygulandı. 
         Edinilen bilgiye göre, Konya’nın Beyşehir İlçe Jandarma Asayiş Bot Komutanlığı’nın Beyşehir Gölü’nde usulsüz avlanmaya yönelik denetim ve kontrolleri devam ediyor. Jandarma Bot Komutanlığı Asayiş Timleri, Kıreli beldesi Küladası yakınlarında avlanan bir balıkçı teknesini durdurdu. Yapılan kontrolde tekne sahibinin ruhsatsız olarak av faaliyeti yürüttüğünü tespit eden Jandarma ekipleri, şahıs hakkında 918 liralık idari para cezası uyguladı.
         Öte yandan, denetimlerde Jandarma ekipleri göl üzerine serili kullanılması yasak kapsamında olan sahipsiz bin 600 metrelik misina ağı da topladı. Toplanan ağların İlçe, Gıda ve Tarım Müdürlüğü’ne teslim edildiği öğrenildi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL