Arşiv

Karaburun’a araç otoparkı

Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Karaburun Plajı’nda incelemelerde bulundu.  Kaymakam Başıbüyük, Konya İl Özel İdaresi tarafından Beyşehir Gölü’nün en önemli ve en güzel kumsal, plaj ve mesire alanı olan Karaburun..

Karaburun’a araç otoparkı

Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, Karaburun Plajı’nda incelemelerde bulundu. 

Kaymakam Başıbüyük, Konya İl Özel İdaresi tarafından Beyşehir Gölü’nün en önemli ve en güzel kumsal, plaj ve mesire alanı olan Karaburun Plajı’nda yürütülen altyapı çalışmalarını yerinde görerek ilgililerden bilgi aldı. Kaymakam Başıbüyük, ilçenin önemli bir turizm değeri olan ve her geçen gün yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken Karaburun Plajı’nda altyapı çalışmalarının sürdüğünü belirterek, “Konya İl Özel İdaresi tarafından plaja ulaşımı sağlayan 6 kilometrelik yolun asfalt çalışmalarının tamamlanmasının ardından şimdi de alandaki araç otoparkı için gerekli olan kilitli parke döşeme çalışmaları sürüyor. Yine Özel İdaremiz tarafından sağlanan kaynakla başlanan çalışmalar durmadan hızlı bir şekilde devam ediyor” dedi.

Başıbüyük, yapılan çalışmaların tamamlanması sonrasında Karaburun Plajı’nın, İç Anadolu Bölgesi’nin göbeğinde önemli bir turizm merkezi olacağını kaydederek, “İlçemizin turizm potansiyeline de önemli ölçüde artıracaktır” ifadesini kullandı. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL