Arşiv

Kartpostallık manzara

BEYŞEHİR-Beyşehir’de, ilçenin sembolü olan 3 bin rakımlı Anamas Dağı’nın ortasından geçen sis bulutları ile ağaçlar üzerine düşen kırağı görüntüsü biraraya geldiğinde adeta kartpostallık doğa manzarası ortaya çıkardı. Beyşehir’de zaman zaman..

Kartpostallık manzara

BEYŞEHİR-Beyşehir’de, ilçenin sembolü olan 3 bin rakımlı Anamas Dağı’nın ortasından geçen sis bulutları ile ağaçlar üzerine düşen kırağı görüntüsü biraraya geldiğinde adeta kartpostallık doğa manzarası ortaya çıkardı.

Beyşehir’de zaman zaman etkili olan ve  Beyşehir Gölü’nün üzerini de kaplayabilen sis bulutları, ortaya görsel bir şölen çıkarıyor.  Beyşehir ilçe merkezinin yüksek kesimlerinde sabah saatlerinde ağaçların üzerine düşen kırağının oluşturduğu beyaz örtü ile aynı karede biraraya gelen sis bulutları  seyrine doyum olmayan muhteşem bir görüntü sunuyor.

Kartpostallık manzarada  Anamas Dağı’nın zirvesindeki  karın oluşturduğu beyaz örtü,  Beyşehir Gölü’nü de görünmez hale getiren dağın ortasındaki sis bulutları, şehire sabahın erken saatlerinde kırağı düşen ağaç dalları ve yeryüzünü bütünleştiriyor. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL