Arşiv

Kaymakam Başıbüyük’ten Köylere Ziyaret

BEYŞEHİR-Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, “Devletimizin imkanları ölçüsünde köylerimize layık olduğu hizmetleri götürmeye devam edeceğiz”dedi. Başıbüyük, ilçeye bağlı köyleri karış karış gezerek vatandaşların istek ve sorunlarını yerinde dinliyor. Köylere Hizmet..

Kaymakam Başıbüyük’ten Köylere Ziyaret

BEYŞEHİR-Beyşehir İlçe Kaymakamı Muzaffer Başıbüyük, “Devletimizin imkanları ölçüsünde köylerimize layık olduğu hizmetleri götürmeye devam edeceğiz”dedi.

Başıbüyük, ilçeye bağlı köyleri karış karış gezerek vatandaşların istek ve sorunlarını yerinde dinliyor.

Köylere Hizmet Götürme Birliği ve muhtarlıkların yaptığı çalışmaları yerinde görmek, halkın sorunlarını ve temennilerini dinlemek için ilçeye bağlı Yunuslar, Karabayat, Damlapınar, Üçpınar, Şamlar, Bademli, Küçükavşar, Çivril, Karahisar ve Bayat köylerini ziyaret eden Başıbüyük, incelemelerde bulundu.

Ziyareti esnasında köylerdeki okulları, camileri, sağlık evlerini, köy odalarını ve yapımı devam eden inşaat faaliyetlerini yerinde görerek ilgililerden bilgiler alan Kaymakam Başıbüyük, vatandaşlarla da sohbet etti.  İncelemelerinin ardından ziyaret programlarını değerlendiren Kaymakam Başıbüyük,son yıllarda Beyşehir’in köylerine yapılan içme suyu, kanalizasyon, köy yollarına kilitli parke taşı döşenmesi vb.çalışmaların ardından vatandaşların genel itibariyle yapılan hizmetlerden duyduğu memnuniyeti müşahade ettiklerini söyledi.

Ziyaretler kapsamında, mevcut problemleri yerinde inceleme fırsatı bulduklarını aktaran Başıbüyük, “Bu ziyaretlerde tesbit ettiğimiz eksikliklerin de bir an evvel giderilmesi için çalışacağız. Devletimizin imkanları ölçüsünde layık olduğu hizmetleri götürmeye devam edeceğiz”dedi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL