Arşiv

Kaymakam Başıbüyük’ten Okullarda İnceleme

BEYŞEHİR – Kaymakam Başıbüyük, kendisine eşlik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk ile birlikte, ilçe genelindeki bazı ilkokul, ortaokul ve liselerde yapımı devam eden bakım, tamir ve tadilat çalışmalarını..

Kaymakam Başıbüyük’ten Okullarda İnceleme

BEYŞEHİR – Kaymakam Başıbüyük, kendisine eşlik eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Musa Konuk ile birlikte, ilçe genelindeki bazı ilkokul, ortaokul ve liselerde yapımı devam eden bakım, tamir ve tadilat çalışmalarını yerinde inceledi. Başıbüyük, yürütülen çalışmalarla ilgili olarak İlçe Milli Eğitim Müdürü Konuk ve okul müdürlerinden bilgiler aldı.
         Başıbüyük, bu çerçevede, Ali Akkanat Anadolu, Cahit Zarifoğlu Anadolu liseleri ile Ali Akkanat, Şehit Osman Çınar ve Cumhuriyet İlkokulu ve ortaokulunu gezdi. Milli Eğitim Müdürü Konuk, Kaymakam Başıbüyük’e, eğitim kurumlarındaki çatı tadilatlarının ve boya işlerinin en kısa sürede bitirilip, yeni eğitim öğretim yılına yetiştirileceğini söyledi. Başıbüyük de, okul müdürlerine, yürütülen çalışmaların takip edilerek düzenli bir şekilde yapılması ve herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi talimatını verdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL