Arşiv

Kaymakam Başıbüyük’ten OSB’ye Ziyaret

BEYŞEHİR – Kaymakam Başıbüyük ve OSB müdürü Mutlu Korkmaz Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları yerinde ziyaret ettiler. OSB’de üretime geçen firmalar ile inşaatı devam eden firmaların çalışmalarını yerinde inceleyen..

Kaymakam Başıbüyük’ten OSB’ye Ziyaret

BEYŞEHİR – Kaymakam Başıbüyük ve OSB müdürü Mutlu Korkmaz Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren firmaları yerinde ziyaret ettiler. OSB’de üretime geçen firmalar ile inşaatı devam eden firmaların çalışmalarını yerinde inceleyen kaymakam Başıbüyük, bölge içerisinde üretimine devam eden Takavcı Mermer, Selçuklu Mermer, Kasapoğlu Mermer ile teşvik kanunundan sonra inşaatlarını bitirip üretime geçen Öz Anadolu Tarım ile Seçkin Reklamcılık ve Silah Sanayi yetkililerinden bilgi aldı.
          Kaymakam Başıbüyük;  Bölgede Teşvik Kanunundan sonra toplam 41 parselin tahsisinin  yapıldığını bunlardan 7 tanesinin  inşaat halinde, diğerlerinin ise ruhsat aşamasında  olduğunu söyledi. OSB’de metrekaresi 3 TL olan  27 parselin boş ve sanayiciler için tahsise uygun olduğunu söyleyen Başıbüyük, teşviklerin 2015 Nisan ayına kadar süreceğini söyledi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL