Arşiv

Koski sorunları yerinde dinliyor

BEYŞEHİR-Beyşehir ilçesinde, üç ilçenin mahalle muhtarları Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıda bir araya geldi.          Beyşehir, Hüyük ve Derebucak ilçesinde görev yapan mahalle..

Koski sorunları yerinde dinliyor

BEYŞEHİR-Beyşehir ilçesinde, üç ilçenin mahalle muhtarları Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıda bir araya geldi.
          Beyşehir, Hüyük ve Derebucak ilçesinde görev yapan mahalle muhtarları, Beyşehir Belediyesi hizmet binasındaki Fenerbahçeliler Lokali’nde düzenlenen toplantıda yerleşim merkezlerindeki sıkıntıları masaya yatırmak için toplandı.
         KOSKİ Bölge Müdürü Ali Özdemir’in başkanlığında düzenlenen toplantıda, mahallelerde yaşanan sorunlar dile getirildi.
         Özdemir, KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün bölgede yürüttüğü yatırımların daha da hızlandırılması için gayret gösterdiklerini, mahalle muhtarları ile bu amaç doğrultusunda istişare etmek üzere bir araya geldiklerini anlattı. Özdemir, yatırımlarda öncelikleri susuzluk çeken ve kanalizasyon problemi olan mahallelere vereceklerini belirterek, bu konudaki taleplerin öncelikle kendilerine aktarılmasını istediklerini ifade etti.   

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL