Arşiv

Mecliste son mesaisini yaptı.

         BEYŞEHİR – Belediye Başkanı İzzet Taşcı’nın başkanlık ettiği buluşma veda toplantısına dönüştü. İmar plan tadilatlarının görüşüldüğü, 2013 yılı  faaliyet raporlarının müzakere edildiği toplantıda 5 yıla ilişkin..

Mecliste son mesaisini yaptı.

         BEYŞEHİR – Belediye Başkanı İzzet Taşcı’nın başkanlık ettiği buluşma veda toplantısına dönüştü. İmar plan tadilatlarının görüşüldüğü, 2013 yılı  faaliyet raporlarının müzakere edildiği toplantıda 5 yıla ilişkin değerlendirmelerde bulunan Taşcı, Beyşehir’in kaderinde iz bırakacak çok önemli bir dönemi geride bıraktıklarını dile getirerek, “Bunu belediye meclisim adına konuşuyorum; insanların aklında, hafızasında asla kirli bir nokta dahi olmayan tertemiz, pırıl pırıl, bembeyaz bir dönemi geride bırakıyoruz. Alnımız ak bir vaziyette, kredisi, itibari yüksek, kurumsal altyapısını oluşturmuş, ISO kalite belgesi alabilecek kapasiteye ve kaliteye ulaşmış bir Beyşehir Belediyesi’ni biz yeni gelecek belediye başkanına bırakıyoruz.Bu çalışma performansında belediye meclis üyesi arkadaşlarımızın çok büyük katkıları olduğunu biliyor ve onlara da teşekkür ediyorum.”dedi.
        Taşcı, konuşmasında, Belediye’nin mevcut borç durumunu da gözler önüne serdi. Kamuoyunda, zaman zaman belediyenin borç batağında olduğu, bu borcun artık çevrilemez duruma geldiği yönünde söylemler olduğunu da vurgulyan Taşcı, “Kimisi 34, kimisi 64 milyon lira gibi afaki rakamlar vererek, iftiraya varan sözler konuşuyor, bir kısmı bunu bilmeden duyum üzerine söylüyor. Bazılarının ise art niyetli ve karalamaya yönelik böyle bir kampanya yürüttüklerini çok iyi biliyoruz. Bazen bize yakın insanlar bile bu hatayı yapıyorlar. Şu anda toplam 17 milyon lira borçla belediyeyi yeni döneme bırakıyor, devrediyoruz.”dedi.
         Toplantının sonunda belediye meclis üyeleri toplu hatıra fotoğrafı çektirdi. 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL