ResimLink - Resim Yükle
Arşiv

Mehteran Takımı Expo Antalya’da Gönülleri Fethetti

EXPO2016 Antalya iç mekan bahçeler sergi alanında yer alan ve yoğun ziyaretçi ilgisi çeken Beyşehir Belediyesi standı zaman zaman renkli görüntülere ve etkinliklere imza atıyor. Beyşehir’in doğal, tarihi ve kültürel..

Mehteran Takımı Expo Antalya’da Gönülleri Fethetti

EXPO2016 Antalya iç mekan bahçeler sergi alanında yer alan ve yoğun ziyaretçi ilgisi çeken Beyşehir Belediyesi standı zaman zaman renkli görüntülere ve etkinliklere imza atıyor. Beyşehir’in doğal, tarihi ve kültürel değerlerini EXPO 2016 ziyaretçilerine tanıtmayı hedefleyen Beyşehir Belediyesi, EXPO 2016’yı ziyaret edenlere mehteran coşkusu yaşattı. Tarihi kostümleri ve marşlarıyla mehteran takımını ilgiyle izleyen yerli ve yabancı ziyaretçiler bol bol fotoğraf çekti.

Antalya’daki EXPO Fuarı’nda Beyşehir Belediyesi standında kendilerini izleyen ziyaretçilerin gönüllerini fetheden mehteran takımının konserinin bir bölümünü alanı ziyaret eden Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun ile Birlik Muhtarlar Derneği Başkanı Faruk Koçer ve Beyşehir’in bazı mahalle muhtarları da izledi.

Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun, yaptığı açıklamada, Beyşehir Belediyesi olarak kısa süre önce kurdukları mehteran takımının Beyşehir’den sonra turizmin kalbinin attığı Antalya’da da görücüye çıktığını söyledi. Özaltun, Aksu ilçesindeki EXPO 2016’da Beyşehir Belediyesi standının önünde konser veren mehteran takımının beğeniyle izlendiğini söyledi. Özaltun, amaçlarının Beyşehir’i EXPO 2016 aracılığıyla dünyaya tanıtmak olduğunu dile getirerek, “Standımızı ziyaret eden ziyaretçilerimize bir de mehteran coşkusu yaşatmak istedik. Ekibimiz çaldığı marşlarla EXPO ziyaretçilerinin de beğenisini kazandı. Mehteran takımımız EXPO 2016’da standımızda iki gün süreyle ziyaretçilerine birer saat arayla 3 kez gösteri gerçekleştirdi” dedi.

Beyşehir Belediyesi Mehteran Takımı, EXPO Antalya’daki fuar alanında gerçekleştirdiği kortej yürüyüşü ile de ziyaretçilerin ilgisini çekti. Ziyaretçiler mehteran ekibiyle gösteri sonrası hatıra fotoğrafları çektirdi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL