Arşiv

MHP Konya Milletvekili Bal Beyşehir’de

         BEYŞEHİR-Bal, MHP Beyşehir İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Partililerle bayramlaşan Bal, burada yaptığı konuşmada, 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimi sürecine değindi.         Seçimde artık bu..

MHP Konya Milletvekili Bal Beyşehir’de

         BEYŞEHİR-Bal, MHP Beyşehir İlçe Teşkilatı’nı ziyaret etti. Partililerle bayramlaşan Bal, burada yaptığı konuşmada, 10 Ağustos’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı Seçimi sürecine değindi.
         Seçimde artık bu işe milli iradenin el koymasının zamanının geldiğini vurgulayan Bal, “Eğer bu işe milli irade el koymaz ise o takdirde Türkiye’nin sonu aynen Suriye’de yaşanan olaylar nasıl planlanmış, tezgahlanmış ise Türkiye’de bu işin göbeğindedir” ifadesinde bulundu.
         Bu seçimin milletin başına bir muktedir insanı baş olarak seçme ve devletin başına bir muktedir insanı baş olarak seçme seçimi olduğunu ifade eden Bal, şunları kaydetti: “İşte burada MHP üzerine düşeni hakkıyla ve layıkıyla yerine getirmiş durumdadır başından beri. Böyle bir süreçte Türkiye’yi  felaketten koruyabilmek için milletin iradesinin arkasında durabileceği bir aday arayışı içerisinde olan MHP, elbetteki Cumhurbaşkanı adayımız Ekmeleddin İhsanoğlu beyi öpmüş, başına koymuştur.  Ekmeleddin  İhsanoğlu bey milli bir insandır, Ekmeleddin İhsanoğlu bey manevi tedrisatı, ta Osmanlı’dan gelen, kökleri itibariyle ailesinde ve artık yerinde Mısır’da almış bir insandır,  Ekmeleddin İhsanoğlu Bey  akademisyen bir insandır, kimya bölümünde ciddi akademik çalışmaları olmuş, profesör ünvanlı bir kardeşimizdir.”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL